Krzysztof Dopierała
blogger flickr

Podróże

Bezdroża
Azja Południowo-Wschodnia

Premiera przewodnika
– jesień 2015
close

Tło ogólne

separator

Wprowadzenie, czyli co i jak?

  • W 2010 r. spaliłem mosty kariery logistycznej i wyruszyłem w świat. Od tego czasu przebywam w trasie przez większość miesięcy w roku z przerwą na polskie powitania i pożegnania (na zdrowie!)
  • Nie, na podróżowanie nie są potrzebne duże pieniądze. Najczęściej życie w drodze kosztuje mniej niż na miejscu, w Polsce.
  • Moim konikiem jest Azja Południowo-Wschodnia. Wiele subregionów znam tam jak własną kieszeń i jestem autorem przewodnika po tej części świata.
  • Przebyłem lądem trasę z Wrześni do Hong Kongu przez Rosję, Mongolię oraz Chiny a niedługo potem mieszkałem przez pół roku w Nowej Zelandii – światowo!

 

Rzeczy zaszłe

separator

Co robiłem?

2014 <

Z Klubem Podróży Horyzonty pilotowałem wyprawę rowerową po Wietnamie – wyszło super, więc w 2015 zapowiada się powtórka z rozrywki.

2014 <

We współpracy z Butikiem Podróżniczym Asia Dream Trips opracowałem plan podróży po Birmie , który jest w ciągłej ofercie i czeka na najbliższych uczestników.

2013 <

Ogarniałem nieszablonowe wyjazdy po Azji Południowo-Wschodniej (Tajlandia, Kambodża) dla osób prywatnych m.in. we współpracy z inicjatywą podróżniczą Raki Zimują.

2008 <

Już za dawnych studenckich czasów pilotowałem wycieczki krajowe organizowane przez lokalne biura podróży m.in. BP Wawrzynowicz i BP Kanion.

 

 

Rzeczy przyszłe

separator

Co możemy zrobić wspólnie?

  • Pilotaż grup na terenie Azji. Może się zdarzyć, że w czasie głównego sezonu turystycznego (listopad-marzec) będę akurat w regionie. Napisz do mnie – znajdziemy w tym wspólne korzyści.
  • Planowanie, kosztorysy i organizacja azjatyckich wypraw – od A do Z albo modułowo.
  • Pomysły na trasy nieszablonowe – miejsca, do których dociera bardzo mało podróżnych. Właśnie tam można doświadczyć prawdziwego folkloru.